Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s.

Včelnice Libáň v lednu
Včelnice Orel v lednu
Včelařský pátek - přednáška

Služby

Domov mládeže

Ubytování, stravování

Nabízíme Vám možnost konání seminářů, školení, sportovních her, školních výletů, školy v přírodě, individuální rekreace případně jiných setkání v našem zařízení, které se nachází v krásném přírodním prostředí v Chráněné krajinné oblasti Železných hor.

Nabízíme ubytování v našem zařízení ve dvou a tří lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a kvalitní stravování ve školní jídelně.

V ubytovacím zařízení je k dispozici kuchyňka, společenská místnost s televizí a videem a posilovna.

Zjistit více
Setkání spolků 2019

Prostory pro školení, semináře, vzdělávací aktivity

V budově školy je přednáškový sál pro 150 posluchačů  se základním AV vybavením. Dále odborné učebny s kapacitou 30 osob/učebna, odborná laboratoř a ostatní školící prostory, opět vybavené AV technikou.

Zjistit více
Exkurze s přednáškou

Přednášková činnost

Při organizaci vzdělávací činnosti  je nutno postupovat dle Směrnice SOUV-VVC, o.p.s. pro organizační zabezpečení vzdělávací činnosti ze dne 9. 7. 2019, platné od 1. 8. 2019. 

  1. Organizátor vzdělávací akce registruje vzdělávací akci.
  2. SOUV-VVC, o.p.s. zašle přednášejícímu e-mailem dohodu o provedení vzdělávací akce označené číslem, které je uvedeno  i na prezenční listině.
  3. Přednášející zašle potvrzenou dohodu o vzdělávací akci spolu s prezenční listinou (vše v originále) do 15 dnů po uskutečnění vzdělávací akce na adresu SOUV-VVC, o.p.s. Pokud vrácené prezenční listiny nebudou odpovídat předepsanému a zaslanému originálu nebude odměna za přednášku proplacena.

Upozornění:

Prezenční listina musí obsahovat vyplněnou osnovu, podpisy účastníků na začátku i na konci akce, vyplněné registrační číslo chovatele včel a podpis přednášejícího.

Zjistit více
Exkurze ve výcvikové budově

Exkurze pro ZO ČSV, z.s.

Pro zájemce nabízíme exkurze do našeho zařízení. Můžeme Vám nabídnout program, zahrnující prohlídku výukových prostor školy (včetně medárny, voskárny, včelnic, včelařského arboreta, atd.) s odborným výkladem (případně přednášku na předem dohodnuté téma). Můžeme zajistit i stravování v naší jídelně a nákup v naší prodejně.

Bližší informace a volné termíny Vám sdělí pan Lojda – lojda@souvnasavrky.cz, tel:+420 604 414 928

Cena za exkurzi ⇒ 1 000,– Kč (v případě, že si organizace požádá o přednášku podle nařízení vlády NV 148/2019 Sb. a zaplatí z toho mzdu lektora)

Cena za exkurzi ⇒ 2 500,– Kč  pro všechny ostatní

Chov matek

Prodej matečníků, matek, oddělků

Ceník pro rok 2023

  • přelarvování ⇒ 4,– Kč
  • otevřený matečník ⇒ 70,– Kč
  • zralý matečník ⇒ 110,– Kč
  • neoplozená matka ⇒ 160,– Kč
  • oplozená matka ⇒ 350,– Kč
Ceník matek je pro chovatele, kde lze uplatnit dotaci.
Kontakt pro objednávky:

e-mail:  rulikova@souvnasavrky.cz; telefon +420 469 677 128