Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s.

info@souvnasavrky.cz

Výcviková budova
Budova SOUV-VVC, o.p.s.
Matka se svitou
Včela na květu

Elektronická soutěž

Logo ČZS   Logo ČRS   Logo ČMMJ   Logo ČSV   Logo SOUV-VVC, o.p.s.

Elektronická soutěž pro děti a mládež „PŘÍRODA KOLEM NÁS“

Jako každý rok, tak i letos pro přátele včelaření, rybaření, myslivosti i zahrádkaření je připravena tradiční elektronická soutěž. Organizátorem je opět Střední odborné učiliště včelařské – Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. Nasavrky spolu s partnery ČMMJ, z. s., ČRS, z. s., ČSV, z. s. a ČZS, z. s.

  • Soutěž je určena všem ve věku od 10 do 16 let
  • Soutěž bude probíhat od 3. 3. – 15. 4. 2020
  • Soutěžní otázky budou složeny z témat: včelařství, rybářství, myslivosti a zahrádkářství
  • Soutěžních otázek bude 80, časový limit 5 hodin
  • Kritérium úspěchu je počet bodů, ale zároveň i čas
  • Prvních deset výherců bude pozváno na výstavu NATURA VIVA 2020 Lysé nad Labem
  • První čtyři výherci budou pozváni na poznávací pobyt do SOUV – VVC, o.p.s. Nasavrky.

Odkaz na soutěžní otázky naleznete v časopisech a na webových stránkách jednotlivých svazů a na webu Středního odborného učiliště včelařského – Včelařského vzdělávacího centra, o.p.s.

Soutěž je opět vytvořena jako webový formulář technologií GoogleForms. Po vyplnění kontaktních údajů se přechází na stránky s otázkami.

Před odesláním vyplněného formuláře lze stránkami listovat zpět a případně upravit odpovědi. Formulář nelze uložit, takže je ho třeba vyplnit najednou. Pozor na zavření okna prohlížeče, došlo by ke ztrátě vyplněných údajů.

S nejlepšími deseti řešiteli se stejně jako v loňském roce, setkáme po předchozím písemném vyrozumění, 30. května 2020 na Výstavišti v Lysé nad Labem, kde bude probíhat NATURA VIVA 2020.  První desítka nejlepších získá vstup pro sebe a jeden doprovod na výstavu, ostatní náklady si hradí sami.

Nejlepší čtyři soutěžící + jeden doprovod budou dále pozváni do Středního odborného učiliště včelařského – Včelařského vzdělávacího centra, o.p.s., aby se účastnili poznávacího pobytu. Setkání nejlepších soutěžících se uskuteční v termínu 21. – 22. července 2020.

Přejeme Vám příjemně strávené chvíle nad řešením soutěžních úkolů.