Vzkazy pro studenty

9.10.2018

Připomínáme, že stravu si můžete rezervovat nejpozději do pátku před víkendovou konzultací do 10:00 hodin, a to rezervačním systémem. Pak není rezervace možná, stejně jako případné stornování.

Termíny jsou uvedeny v rezervačním systému do května 2019. Někteří si již rezervovali stravu na celé období - pamatujte na včasné stornování při Vaší případné absenci.

Před rezervovaným termínem Vám automaticky přijde na Váš e-mail Připomenutí rezervace.

V případě problémů řeště s p. Přepechalem (prepechal.j@souvnasavrky.cz).


3.10. 2018

Pro všechny studenty: od pěstitelky vrb je opět nabídka - zasílejte svoje požadavky e-mailem na moji adresu, do 15.10.2018, pokud bude dostatek zájmu, budou vrby opět k dispozici ve škole, cena 26,-Kč/ks.

Novotná


2.10.2018

Pro všechny - po posledních konzultacích se našly části oblečení, poznámky, brýle .... Můžete si vyzvednou u mne Novotná


1.10.2018 

Pro II. C - exkurze k polským včelařům - odjezd 6.30 od školy (s sebou doklady, svačinu, pití)


1.10.2018

Pro I.A a I.B - OV - mikroskopování, práce v dílnách - základní práce s ručním nářadím, údržba úlů (přizpůsobte oblečení)


18.9.2018

Pro III. ročníky

V kolonce Termíny závěrečných zkoušek máte rozdělení do skupin na praktickou část závěrečné zkoušky. Jedná se o všední dny, blokujte si volno v práci. Kdo se nezapsal, byl přidělen na volná místa. 

Novotná


18.9.2018

Pro II.A a II.B

Pod termíny OV máte zveřejněny seznamy, jak jste se přihlásili do skupin. Kdo se nezapsal, byl přidělen na volná místa. Skupiny platí pro průběh celého školního roku a blokové cvičení.

Novotná


10.9.2018

Pro I. ročníky a II.C

Pod termíny OV máte zveřejněny seznamy, jak jste se přihlásili do skupin. Kdo se nezapsal, byl přidělen na volná místa. Skupiny platí pro průběh celého školního roku a blokové cvičení.

Novotná


K četným dotazům budoucích studentů z I. ročníků:

  • na první konzultaci potřebujete pouze psací potřeby a "něco" na poznámky
  • na odborný výcvik nepotřebujete nic, máte i první náhled do včel, ale ochranné pomůcky vám zapůjčíme
  • literaturu zatím nemusíte shánět, do některých předmětů obdržíte naše učební texty; každý vyučující Vás bude informovat, kterou literaturu nebo zdroj informací vám doporučí

Pro II. ročníky: zatím přebírám práci třídní já, omluvenky proto směřujte na mne. Děkuji. Novotná