Elektronická soutěž

Mladí přátelé přírody,

i v letošním roce 2019 je pro Vás připravena tradiční soutěž Příroda kolem nás. Na soutěži se jako každoročně podílely jednotlivé svazy  ČSV, z.s., ČMMJ, z.s., ČRS, z.s., ČZS, z.s. a ČSCH, z.s., organizátorem je i v letošním roce SOUV - VVC, o.p.s. Nasavrky.

Soutěž je vytvořena jako webový formulář technologií GoogleForms. Po vyplnění kontaktních (povinných) údajů se přechází na stránky s otázkami. Z uvedených odpovědí vyberte pouze jednu správnou. Před odesláním vyplněného formuláře lze stránkami listovat zpět a případně upravit odpovědi. Formulář nejde uložit, je třeba ho vyplnit najednou. Pozor na zavření okna prohlížeče, došlo by ke ztrátě vyplněných údajů. Čas na vypracování testu je omezen na maximálně 5 hodin.

Soutěž bude aktivní od 1. 3. - 15. 4. 2019 a zúčastnit se mohou mladí lidé ve věku 10 – 16 let včetně. S nejlepšími řešiteli se setkáme v sobotu 25. 5. 2019 na Výstavišti v Lysé nad Labem, kde bude probíhat výstava NATURA VIVA 2019, a zároveň se mohou těšit na finálové setkání v SOUV - VVC, o.p.s. v Nasavrkách u Chrudimi.