Elektronická soutěž

Milí mladí přátelé přírody,

letošní zima se nám předvedla v plné síle a kráse tak, jak to umí jen ona, ale většina milovníků přírody s nedočkavostí vyhlíží jaro. Abychom vám čekání zpříjemnili, připravili jsme pro vás další ročník přírodovědné soutěže, na kterém se společně podílejí ČSV, z.s., spolu s partnery ČMMJ, z.s., ČRS, z.s., ČZS, z.s. a ČSCH, z.s., organizátorem je i v letošním roce SOUV - VVC, o.p.s.Nasavrky.

Odkaz na soutěž.

Soutěž je vytvořena jako webový formulář technologií GoogleForms. Po vyplnění kontaktních údajů se přechází na stránky s otázkami. Z uvedených odpovědí vyberte pouze jednu správnou. Před odesláním vyplněného formuláře lze stránkami listovat zpět a případně upravit odpovědi. Formulář nejde uložit, je třeba ho vyplnit najednou. Pozor na zavření okna prohlížeče, došlo by ke ztrátě vyplněných údajů.

Soutěž bude aktivní od 1. 3. - 25. 4. 2017. Zúčastnit se mohou všichni, kteří v letošním roce dovrší nejvýše 16 let. S nejlepšími řešiteli se setkáme v sobotu 27. 5. 2017 na Výstavišti v Lysé nad Labem, kde bude probíhat NATURA VIVA 2017, a zároveň se mohou těšit na finálové setkání v SOUV - VVC v Nasavrkách u Chrudimi.